/Files/images/зображення_viber_2022-09-03_17-01-40-511.jpg Історія середньої школи №62 бере свій початок ще з далекого Х1Х століття. Тоді у 1891 році у приміщенні корпусу, в якому зараз навчаються початкові класи, на кошти міста було відкрито народну школу ім. А Міцкевича. Для неї був зведений новий будинок за проектом Ю. Гохбергера та І. Брунека. Скульптуру А. Міцкевича на фасаді виконав С. Левандівський.

Проте, початок діяльності цієї народної школи сягає ще 1775 р., коли у Львові була відкрита перша німецька школа – вона розташувалася в приміщенні Колегії єзуїтів, а від 1783 р. – у потринітарських будівлях, пристосованих для розміщення університету. Наприкінці ХVІІІ – на поч. ХІХ ст. в школі готували вчителів для німецьких шкіл, яких у Галичині бракувало, 1825 р. саме в цій школі з’явилася перша у Львові шкільна бібліотека. Після знищення університетських будинків школа розташувалася в ратуші, а потім в будинку Бауровича на вул. Валовій, 4. 1890 р. школу назвали на честь А. Міцкевича, а від 1891 р. учні вчилися вже в новому будинку на вул. Театральній, 15. Діяв навчальний заклад до приходу совєтської влади у 1939 році.

/Files/images/Рисунок2.png 1 вересня 1944 року частину приміщення цього корпусу зайняло педучилище. У другій розмістилася школа, в якій викладання вперше проводилося українською мовою (до цього мовою навчання була польська). Це була базова початкова школа для педучилища. Так тривало до кінця 1947-1948 н.р. Пізніше весь корпус зайняла середня школа №62

/Files/images/Рисунок1.png У другому корпусі, який було передано школі у 1986 році, тепер навчаються учні старших класів. З ХVII століття тут була Єзуїтська колегія , засновником якої був гетьман Станіслав Жолкевський. Тут минули юні роки Богдана Хмельницького, про що свідчить встановлена меморіальна табличка. 1661р. колегія отримала статус академії і вважається першим університетом не тільки у Львові, а й у всій Україні.